4
آگوست

کارگری یک قهرمان ملی دو و میدانی/تصاویر


 امیر مرادی دونده ۱۵۰۰ متر تیم ملی دوومیدانی ایران که در بازی‌های آسیایی جاکارتا صاحب مدال نقره شد این روزها از شرایط چندان مناسبی برخوردار نیست و با کارگری در تلاش است تا بتواند مخارج زندگی‌اش را تامین کند.

مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، ضمن تائید این خبر در خصوص شرایط این روزهای خود گفت: متاسفانه پس از مسابقات قهرمانی آسیا آنطور که من انتظار داشتم شرایط به خوبی پیش نرفت و توسط مسئولان به حال خودمان رها شده‌ایم و برنامه خاصی برای تمرین کردن نداریم.

وی ادامه داد: اکنون برای تامین مخارج زندگی‌ام از صبح تا عصر همراه با بهزاد مصطفوی یکی دیگر از ملی‌پوشان دوومیدانی به کارگری در ساختمان مشغول هستیم تا شاید بتوانیم با پولی که می‌گیریم بخشی از مشکلاتمان را برطرف کنیم. من که دارای مدال نقره بازی‌های آسیایی هستم نباید به جای تمرین‌کردن کارگری کنم اما به دلیل بی اعتنایی مسئولان چاره‌ای نیست و باید با این موضوع کنار بیایم.

مرادی در پایان تصریح کرد: صندوق حمایت از پیشکسوتان هم قرار بود بابت مدال بازی‌های آسیایی که گرفتم، برای من شغل مناسب پیدا کنند و کنار آن ماهیانه حقوق در نظر بگیرند، اما تاکنون خبری نشده است.

کارگری دارنده مدال نقره بازی‌های آسیایی جاکارتا در ساختمان+ تصاویر

کارگری دارنده مدال نقره بازی‌های آسیایی جاکارتا در ساختمان+ تصاویر

64231

برچسب‌ها:, , , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *