18
دسامبر

کاپیتان پرسپولیس بودم ولی حالا می‌جنگم تا “جم” پیروز شودبه گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛این هافبک گلزن اما از اوضاع و شرایط تیم خود اصلا راضی نیست. او گفت: «روزی که پارس جنوبی به لیگ برتر آمد، همه مردم استان بوشهر شاد و خوشحال بودند زیرا توانستند به حق خود که داشتن یک تیم در لیگ برتر است، برسند. جم هم یک شهر کوچک است که منابع زیادی در اختیار دارد اما در همین فصل ما آن قدر مشکلات عجیب و غریبی داشتیم که هر کدامش می تواند به اندازه یک کتاب باشد! از قطع کردن آب محل اسکان تیم بگیرید تا جدایی مدیرعامل، سرپرست، سرمربی و چند بازیکن. هیچ چیز سر جای خودش نیست و اوضاع خوبی نداریم آن هم در شرایطی که تیم پرمهره و قدرتمندی بسته شده که می توانست بهترین نتایج را بگیرد اما این اجازه را به ما ندادند.»

این بازیکن ادامه داد: «همه ما از جدایی فراز کمالوند و مرتضی اسدی ناراحت شدیم اما شرایط به شکلی رفت که آنها تصمیم به استعفا گرفتند. کسی فکرش را نمی کرد که کار به اینجا بکشد. واقعا روزهای سختی را سپری می کنیم و چیزی که آزارمان می دهد، بی توجهی برخی از مسئولان است. هیچ کس حتی نگاهی به وضعیت ما آن هم در آستانه دیدار با پرسپولیس نمی اندازد و این در حالی است که هنوز یک نیم فصل دیگر باقی مانده اما نمی دانیم قرار است چه اتفاقاتی رخ بدهد.»

نوری با اشاره به بازی مقابل پرسپولیس که عصر پنجشنبه در شهر جم برگزار می شود، اضافه کرد: «به هر حال باید قبول کنیم قدرت دو تیم و شرایط شان اصلا قابل مقایسه نیست. پرسپولیس کلی بازیکن خوب و قدرتمند در اختیار دارد اما ما هم بازیکنان خوبی داریم که به خاطر یکسری از مشکلات، تمرکزشان را از دست داده اند و همین موضوع می تواند به ضررمان باشد. تیم ما کیفیت فنی بالایی داشت ولی هر چه مشکلات بیشتر شد، امتیازگیری ما هم با مشکل مواجه شد و نتوانستیم خودمان را ثابت کنیم. از این رو، وضعیت مان با پرسپولیس شبیه نیست.»

او در نهایت گفت: «خودِ من یک پرسپولیسی هستم که زمانی صاحب بازوبند این باشگاه بودم اما در بازی روز پنجشنبه فقط برای خوشحال کردن مردم به میدان می رویم و امیدواریم جمی ها را شاد کنیم. آنها هم باید سکوهای ورزشگاه را در حمایت از تیم ما پر کنند چون غیر از هواداران، هیچ حامی دیگری نداریم. وضعیت باشگاه مان هر طوری هم باشد، با تمام وجود می جنگیم و امیدواریم به نتیجه خوبی برسیم.»

251 251

برچسب‌ها:, , , , , , , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *