27
ژانویه

کماندار کامپوند: به جهانی اعزام نشدیم سرخورده شدم/ در آسیا هم جایگاه خود را از دست دادیمعضو تیم ملی کامپوند زنان گفت: به خاطر نبود برنامه‌ریزی و شرایط روانی که در اردوی تیم ملی کامپوند حاکم است، ترجیح می‌دهم تا مدتی از تیم ملی دور باشم.

راحله فارسی در گفت وگو با ایسنا، افزود: دو سال است که عضو تیم ملی کامپوند هستم و در این مدت بهترین لحظات زندگی خود را در اردوهای تیم ملی سپری کردم تا بهترین عملکرد را داشته باشم. با وجود این که برای رسیدن به قهرمانی جهان در مسابقات جهانی هلند سختی های زیادی را تحمل کرده بودم اما زمانی که احساس کردم فدراسیون قصد اعزام تیم کامپوند به این مسابقات را ندارد واقعا سرخورده شدم و انگیزه خود را از دست دادم.

وی گفت: در حال حاضر نیز اردوی تیم ملی کامپوند به خاطر ریکرو تعطیل شده و فکر نمی‌کنم تا المپیک 2020 توکیو فدراسیون برنامه‌ای برای کامپوند پیش بینی کرده باشد. البته این طور که شنیدم قرار است در بهمن رقابت‌های انتخابی برای کمانداران کامپوند برگزار شود تا این طور عنوان کنند که برای این تیم نیز ارزش قائل هستند.

دارنده عنوان چهارمی تیم کامپوند زنان در قهرمانی آسیا تایلند پیرامون این پرسش که آیا در انتخابی شرکت خواهید کرد یا خیر؟ خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط روانی که در اردوی تیم ملی کامپوند حاکم است و برنامه خاصی برای کمانداران کامپوند وجود ندارد، فعلا برنامه‌ای برای بازگشت به تیم ملی ندارم و ترجیح می‌دهم به زندگی شخصی خود بپردازم.

فارسی تصریح کرد: طی 2 سال حضورم در تیم ملی سعی کردم از خیلی چیزها چشم‌پوشی کنم تا در تمرینات به طور مداوم حضور داشته باشم اما زمانی که قرار نیست به هیچ تورنمنتی اعزام شویم و برای ورزشکار ارزش خاصی قائل نیستند، چرا باید بیش از این خود را در شرایط سخت قرار دهم.

عضو تیم ملی کامپوند زنان گفت: وقتی اعزامی وجود ندارد تنها اردونشینی فایده ندارد، آن هم اردویی که ورزشکار مجبور است بدون هیچ گونه درآمدزایی از جیب خود هزینه کند تا شاید به تورنمنتی اعزام شود.

وی در پایان گفت: متاسفانه به خاطر نبود برنامه‌ریزی درست برای تیم کامپوند جایگاه خود را در آسیا از دست دادیم و شرایط خوبی نداریم.

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *