15
ژانویه

گتوزو: هرگز آنچلوتی را رد نکردمسرمربی ناپولی اعلام کرد هرگز مخالف کارلو آنچلوتی نبوده است و تنها روشش با او تفاوت دارد.

به گزارش ایسنا و به نقل ازفوتبال ایتالیا، ناپولی سه‌شنبه شب در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی ایتالیا با دو گل پروجا را شکست داد و به دور بعد صعود کرد. جنارو گتوزو پس از بازی گفت: بازیکنان زیادی در اختیار داریم که تلاش می‌کنند بهترین بازی خود را به نمایش بگذارند. با این حال تلاشی که ما می‌کنیم کافی نیست. ایروینگ لوزانو نمایش خوبی داشت و مانند الیف الماس تنها باید به این روند ادامه دهد. در نیمه دوم بازی را رها کردیم و دچار اشتباه‌های زیادی شدیم. این موضوع را بررسی خواهم کرد.

سرمربی ناپولی که چند ماه پیش جانشین کارلو آنچلوتی شد درباره انتقادهای اخیر اظهار کرد: ما در این روزها با انتقادهای زیادی روبه‌رو شدیم. آنچلوتی برای من یک استاد فوتبال بود. روش او با من فرق می‌کند. من روزنامه و سایت‌ها را خواندم که گفته بودند روش کاری آنچلوتی را رد می‌کنم. من هیچ‌کس را رد نمی‌کنم. تنها تلاش می‌کنم بازیکنانم در مسیر متفاوتی باشند.

سرمربی ایتالیایی افزود: سیستم ۳-۳-۴ کاملا متفاوت با سیستم ۲-۴-۴ است اما من با آنچلوتی مشکلی ندارم. ما باید همیشه خوب رفتار کنیم اما در مقابل از اظهارات‌مان استفاده می‌کنند.

گتوزو در پایان گفت: امیدوارم پیشرفت کنیم و به این روند ادامه دهیم. برابر اینتر و لاتزیو در ۴۵ دقیقه اول خیلی خوب بازی کردیم و سپس مشکلات‌مان آشکار شد.

انتهای پیام  

برچسب‌ها:, , , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *