13
مارس

گرفتاری پرسپولیس در یک بحران بزرگباشگاه پرسپولیس در روزهای اخیر حواشی زیادی را تجربه کرده و اختلافات میان هیئت مدیره و مدیریت این باشگاه کاملا علنی شده است. یکی از این اختلافات بر سر اپلیکیشن این باشگاه است که نکات جالبی در دل خود دارد. ماجرا این است که این اپلیکیشن اولین بار توسط انصاری‌فرد معرفی می‌شود و مخالفانش هم همان افرادی بودند که او را به همین بهانه با مشکل مواجه کردند.انصاری‌فرد وعده داده بود با اپلیکیشن باشگاه می‌تواند ۸ تا ۱۰ میلیارد درآمدزایی کند که در این وضعیت مالی رقم بزرگی به حساب نمی‌آید. از طرفی او در نقل و انتقالات دو خرید انجام داد که اوساگوآنا خوب کار نکرد و استوکس هم پرحاشیه ظاهر شد که این اتفاقات در کنار جدایی راحت کالدرون و هزینه بالای رضایت‌نامه گل‌محمدی باعث شد پرسپولیس در مخمصه بزرگی بیفتد که با بدهی ۳۰-۴۰ میلیاردی مواجه است و شرکت اسپانسر هم به تعهداتش عمل نکرده است.
رسول‌پناه و هاشمی دو نفری بودند که از ابتدا خیلی به طور مستقیم با انصاری‌فرد مخالف نبودند و همگان تصور می‌کردند نبی و رغبتی با انصاری‌فرد در موضع هستند و می‌خواهد جای او را بگیرند که در مورد رغبتی درست بود ولی نبی علاقه‌ای به این کار نداشت و خود برای حضور در فدراسیون فوتبال آماده می‌کند.
با این حال اکنون رسول‌پناه که مهم‌ترین سابقه‌اش دندانپزشکی برای وزیر ورزش بوده که از همان جا هم با او رفاقت داشته و هاشمی که با انصاری‌فرد وارد درگیری لفظی شدید با انصاری‌فرد شده می‌خواهد مانند استقلال که خلیل‌زاده چند ماه در تیم هزینه کرد، فعلا تیم راه نگه دارند که شرایط سختی است و جور کردن این مبالغ غیر از ورود دولت راه دیگری ندارد. گرچه وارد کردن بودجه مستقیم در چنین شرایطی که کشور در بحران است بسیار سخت بوده و پرسپولیس در مخمصه بزرگی قرار دارد که رهایی از آن بسیار سخت است.

حالا هیات مدیره از انصاری فرد درباره هزینه کرد ۳۰ میلیاردی پرس و جو کرده و البته مدیر پیشین پاسخی نداده است. تیم پیشکسوتان علی پروین هم پشت انصاری فرد را خالی کرده است و تیم دست اسپانسر جدید افتاده اما همین هیات مدیره آماری عجیب درباره قرارداد اسپانسری که برای شان احکام جدید می زنند ، منتشر کرده است!

255 41

برچسب‌ها:, , , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *