12
دسامبر

گریزمان: دیدن مسی لذت بخش استستاره فرانسوی بارسلونا به ستایش از مسی پرداخت و تاکید کرد که از دیدن این بازیکن لذت می‌برد.

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت یوفا، آنتوان گریزمان فصل نخست حضورش در بارسلونا را تجربه می‌کند و هنوز نتوانسته که درخشش خود در اتلتیکو مادرید را در آبی‌اناری هم تکرار کند.

او به ستایش از مسی پرداخت و گفت: مسی بازیکنی باورنکردنی است. باید از دیدن این بازیکن لذت برد. دیدن مسی در میدان و بازی کردن کنار او به من احساس لذت می‌دهد.

گریزمان گفت: وقتی فوتبالم را آغاز کردم عده‌ای می‌گفتند که من در هورمون رشد مشکل دارم و به همین خاطر آزمایش‌های زیادی انجام دادم. در رئال سوسیداد کار خود را آغاز کردم و در این تیم بود که اصول اولیه فوتبال را یاد گرفتم.

او درباره حضور در اتلتیکو مادرید هم گفت: پیوستن به اتلتیکو مادرید سخت بود. دیگو سیمئونه چیزهای زیادی از من می‌خواست که انجام دادن آنها سخت بود. صدایی در درون من می‌گفت که باید بهتر از این ظاهر شوم اما نمی‌توانستم. به هر حال با تاکتیک تیم کنار آمدم و در کنار گل زدن به خوبی در کارهای دفاعی هم شرکت می‌کردم و به گلزن تیم تبدیل شدم.

گریزمان در پایان گفت: از تمام تجربیاتی که کسب کرده‌ام استفاده می‌کنم. در اتلتیکو مادرید به بازیکنی تبدیل شدم که دوست داشتم.

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *