9
آوریل

۵ بازیکن بزرگ تاریخ از نگاه یحیی تورههافبک ساحل عاجی سابق بارسلونا از ۵ بازیکن بزرگ تاریخ و بهترین هایی که با آنها همبازی بوده سخن به میان آورد.

به گزارش ایسنا و به نقل از اسکای اسپورت، یحیی توره یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال ساحل عاج است که هم در بارسلونا درخشید و هم در منچستر سیتی افتخارات زیادی به دست آورد.

توره درباره بهترین بازیکنانی که با آنها همبازی بود، گفت: ساموئل اتوئو، لیونل مسی، تیری آنری، ژاوی و اینیستا ۵ بازیکن بزرگی هستند که با آنها همبازی بودم. شکست دادن بارسلونا در آن زمان با این بازیکنان برای هر تیمی غیر ممکن بود.

او درباره ۵ بازیکن برتر تاریخ گفت: زیدان، مسی، رونالدو برزیلی، کریستیانو رونالدو و اینیستا و البته بازیکنان بزرگ دیگری مثل دل پیرو و ژاوی و دی بروین و چند بازیکن دیگر.

توره اما درباره بهترین مربی که با او کار کرد، گفت: قطعا او فرانک رایکارد است. من از یک تیم دیگر به بارسلونا آمدم اما رایکارد به من کمک زیادی کرد تا در تیم جا بیفتم. من همواره فضاهایی در اختیار بازیکنان قرار می دادم اما با رایکارد این نقطه ضعف هم برطرف شد. چیزهای زیادی از این مربی یاد گرفتم.

یحیی توره با وجود آنکه در بارسلونا بسیار خوب ظاهر می شد اما گواردیولا او را نخواست و مجبور به جدایی از آبی اناری ها شد. با آمدن گواردیولا به سیتی این بازیکن باز هم مجبور به جدایی شد.

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , ,

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

شما اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *